11-05-2024

Prawdziwie piękna. Majówka dla kobiet.

Data/godzina
11 maja 2024 - 12 maja 2024
Całodniowe

Lokalizacja
Kraków

Kategorie


Podczas tych rekolekcji popatrzymy w konwencji baśniowej na historię zbawienia. Zastanowimy się, kim jesteśmy dla Króla i czym jest życie mentalnością królewskiej Oblubienicy. Poruszymy tematy związane z przygotowaniem się Ukochanej do spotkania z Ukochanym przez stawanie się dla Niego prawdziwie piękną w różnych sferach naszego życia.

Prowadzi: Magdalena Grabowska – przez 35 lat była zaangażowana w działania międzynarodowego ruchu misyjnego Campus Crusade for Christ International. We współpracy z FamilyLife Ministry przez 25 lat wraz z mężem prowadziła Służbę Rodzinie, działając na rzecz małżeństw i rodzin. Obecnie pracuje w Fundacji Prodoteo, nadal prowadząc konferencje, seminaria, rekolekcje dla małżeństw i rodziców, autorskie kursy dla narzeczonych, rekolekcje dla kobiet, wykłady i kręgi o tematyce Biblijnej. Współpracuje z wieloma chrześcijańskimi środowiskami, stowarzyszeniami, wspólnotami, parafiami, ośrodkami rekolekcyjnymi. Jest autorką książek między innymi: „Kobieta warta królestwa”, „Klucze do pokoju”, „Niezapomniane kobiety Biblii. Pięcioksiąg” oraz książek dla dzieci: „Wielka wędrówka” i „Cudowna przemiana”.
Od lutego 1979 roku jest żoną, a obecnie mamą trzech synów i babcią ośmiorga wnucząt.

Miejsce: Sanktuarium MBNPomocy, ul. Zamojskiego 56, Kraków

Zadatek: 50 zł.

Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa (łącznie z zadatkiem):

Opcja I – osoby dochodzące – 150zł (cena zawiera: obiad i kolację w sobotę, kawiarenkę, koszty materiałów i organizacji).

Opcja II – osoby nocujące – 220zł (cena zawiera: nocleg z soboty na niedzielę ze śniadaniem, obiad i kolację w sobotę, kawiarenkę, koszty materiałów i organizacji).

Dodatkowa możliwość noclegu z piątku na sobotę – 90zł.

Zapisy: poprzez formularz współorganizatora – Dzielne Niewiasty Kraków