REKOLEKCJE DLA KOBIET W NAŁĘCZOWIE 7-9 CZERWCA 2019
To było już siódme spotkanie dla kobiet w Nałęczowie. Tym razem przedmiotem naszych rozważań były kobiety, bohaterki Ewangelii, te które miały niesamowity przywilej osobistego spotkania Mistrza z Nazaretu. Mówiłyśmy o Jego Matce, o Samarytance, o Syrofenicjance, o Kobiecie chorej na krwotok, o przyłapanej na cudzołóstwie, o Mari i Marcie z Betanii i o Marii Magdalenie. Na te ich...